החלפת מסננים במנדפים

תחזוקת מנדפים נכונה פותרת תקלות רבות וחמורות. אחת הפעולות החשובות ביותר שיש לבצע בהיבט של תחזוקת מנדפים היא החלפת מסננים.

 

בכל מנדף קיימים מספר פילטרים, בעלי תפקידים שונים:

• פילטר קרטון או אלומיניום – שתפקידם לספוג שומן

• פילטר שק, שגם הוא סופג שומן

• פילטר פחם – שסופג ריחות

חלק מהפילטרים ניתנים לניקוי, כמו האלומיניום, אך מוצרים העשויים מבד או מקרטון דורשים החלפה. החלפת פילטרים מתבצעת תוך התחשבות בהיקף הפעילות במטבח, כאשר מטבע הדברים במטבחים גדולים יותר קצב ההחלפה גבוה יותר.

 החלפת מסננים 

 

גם אתם זקוקים לשירות החלפת פילטרים? חייגו אלינו:

1700-700-702

מתאימים את השירות הנוח ללקוח

חברת מורנים מנדפים מספקת שירות החלפת מסננים בהתאם לצרכים של הלקוח, כלומר באופן חד פעמי או בהתאם לחוזה תחזוקה קבוע. השירות הינו יעיל, מקצועי ומתבסס על ניסיון של שנים רבות. אנו משתמשים בפילטרים מאיכות מעולה בלבד, ודואגים לבצע את ההחלפה בצורה מקצועית ומדויקת, כזו שתגן על עובדי המטבחים מפני שאיבות עשן ומפני שריפות הנגרמות משומנים המצטברים בפילטרים.

עובדים על פי תווי התקן – עובדים בטוח

החלפת פילטרים במנדפים זו משימה חשובה ביותר, שנועדה להבטיח פעילות תקינה של המנדף. פעולת תחזוקה זו מתבצעת במטרה למנוע סכנה של שאיבת עשן ולצורך צמצום החשש לשריפות. ישנם תקנים מיוחדים של מכבי האש והמשרד להגנת הסביבה שנועדו להבטיח החלפה בטוחה של פילטרים במנדפים. חברת מורנים מנדפים עומדת בכל דרישות התקן של מכבי האש והמשרד להגנת הסביבה, ובכך מבטיחה שירות בטוח ואיכותי ללקוחותיה. החברה עושה שימוש במוצרים איכותיים, ועוכבת בקפידה אחר מועדי החלפת הפילטרים. בצורה זו, לקוחותיה תמיד מוכנים לכל ביקורת ולכל בדיקה.

הצטרפו גם אתם לשירות החלפת פילטרים של מורנים מנדפים.